Strona główna

Aktualności

Nasi przyjaciele

Galeria

Kontakt

Dane kontaktowe


SKARGI I WNIOSKI

kliknij

ODWIEDZINY I ZWOLNIENIA

WYCHOWANKÓW

 

 

Centrum Administracyjne
„Pogodny Dom”
Placówki Opiekuńczo - Wychowawcze
Rodzinka I - VI
ul. Pogodna 31, 20-337 Lublin
tel. 081 466-55-95
         466-55-96
         74-84-680
fax 081  74-84-696

www.pogodnydom.lublin.eu

e-mail: pogodnydom@pogodnydom.lublin.eu

           dyrektor@pogodnydom.lublin.eu

 

 
Witamy na stronach Centrum Administracyjnego"Pogodny Dom" oraz Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych RODZINEK I - VI w Lublinie.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania Naszego Domu, ciekawostkami oraz aktualnościami. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy mogą wspomóc naszą działalność tak, aby jak najczęściej pojawiał się uśmiech na twarzach naszych dzieci, a ich pobyt na ul. Pogodnej 31 był jak najkrótszy.


Wójt Gminy Ostrówek z prezentami na Pogodnej

10 listopada nasz dom dwiedził Wójt Gminy Ostrówek - Pan Tomasz Piecak wraz z Komendantem i młodzieżówką Ochotnieczej Straży Pożarnej.

Miła niespodzianka czekała na naszych podopiecznych, którzy dostali czekolady zebrane podczas honorowego oddawania krwi, jak również art. papiernicze, słodycze, ubrania. Akcja zbiórki wśród pracowników UG Ostrówek zaowocowała całym samochodem podarunków.

Kilka zdjęć TUTAJ

więcej...

Data: 2017-11-13

Kabaret SMILE dzieciom

Tort od Kabaretu Smile !!!! Wczoraj dostaliśmy wileki tort od zaprzyjaźnionego kabaretu SMILE..... Prezent przywiózł manager - Krzysztof Wiśniewski. Prezent był ogromny i oczywiście przepyszny :) Pozdrawiamy i dziękujemy

wiecej...

Data: 2017-10-12

Ochotnicza Straż Pożarna na Pogodnej

W sobotę 19.08.2017 odwiedzili nas goście z Ochotniczej Sytraży Pożarnej Matczyn - Wojcieszyn. Grupa młodzieży wraz ze strażakami z OSP pokazała nam na czym polega ich ciężka praca, ale również że można się wspaniale bawić: były rozgrywki w piłkę siatkową, pokaz sprzętu, wspólnu gril, zawody strażackie no i oczywiście lanie wody i kąpiel w basenie :) Organizatorem spotkania był st. asp.

wiecej...

Data: 2017-08-22

All right reserved
Projekt i realiazacja kamiln.pl